ALLAH C.C. HZ MUHAMMED (S.A.S) İSLAM VE TASAVVUF,MÜSLÜMAN,ALİMLER,EVLİYALAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALLAH C.C. HZ MUHAMMED (S.A.S) İSLAM VE TASAVVUF,MÜSLÜMAN,ALİMLER,EVLİYALAR

İslam ve tasavvuf, Allah cc,Hz Muhammed (sas),Kuran-ı Kerim

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SAAT VE TAKVİM
En son konular
» kabir azabına sebep olan bişeyde ayakta bevletmek
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 10:22 pm tarafından farukiler

» dünyadaki kıpırtılar
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:20 pm tarafından farukiler

» insanlar yaşantılarından hiçte memnun görünmüyor
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:11 pm tarafından farukiler

» DOĞUM KONTROLÜ İLE İLGİLİ SORU VE CEVAPLAR
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:53 pm tarafından farukiler

» ÇEŞİTLİ SORULAR
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:51 pm tarafından farukiler

» CUMA NAMAZI İLE İLGİLİ SORU VE CEVAPLAR
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:49 pm tarafından farukiler

» CİHAD İLE İLGİLİ SORU VE CEVAPLAR
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:47 pm tarafından farukiler

» BİD'AT - SÜNNET İLE İLGİLİ SORU VE CEVAPLAR
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:45 pm tarafından farukiler

» BEY'AT - İNTİSAB İLE İLGİLİ SORU VE CEVAPLAR
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:44 pm tarafından farukiler

HADİS ÖĞRENELİM
KURAN’DA ARA
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Box6_01
CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Middle
Diyanet Meali
Elmalılı Y. M.
RADYO DİNLEYİN
NAMAZ VAKİTLERİ
FORUM GAZETE
HAVA DURUMU
İL İL TÜRKİYE
forex
İNGİLİZCE-TÜRKÇE ÇEVİRİ

Türkçe - İnglizce / İngilizce - Türkçe Çeviri
Kelime:

© 2008 forex

forex
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
AKVARYUM

ONLİNE SÜRENİZ
FORUM SAYAÇ
http://farukim.eniyiforum.biz

CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC??????

2 posters
YazarMesaj
hazan

FORM AKTİVASYON PUANI : 6

CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Empty
MesajKonu: CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC??????   CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 10:10 pm

YÜZÜNE BAKINCA RAHMANIN RAHMETİNİ FIRLATAN YÜZÜNÜZE?

SİZİ ÜZGÜN GÖRÜNCE,YÜREĞİYLE GELİP, GÖZ YAŞLARINIZA ELLERİNİ UZATIP GÖZ YAŞLARINIZI SİLEN BİR CAN KARDEŞİNİZ OLDU MU?

YANİ KARDEŞLER KISACA,
BİR EBU BEKİRİNİZ OLDU MU HİÇ,MAĞaRA DA ÜÇÜNCÜLERİ RAHMAN OLAN?

Nikahlınızı,annenizi,kan bağıyla öz kardeşinizi sormuyorum,onların yeri zaten belli...
Ben aranızda hiç bir akrabalık bağı olmadığı halde SADCE RABBİNİZİN RIZASI için sevdiğiniz,FİRDEVSİNİZ için özlediğiniz,görmeyince AH KARDEŞİM NERDESİN? diyerek özleminizi boş odalara haykırdığınız CAN KARDEŞİNİZ OLDU MU?

Siz bana sormadan ben söylym inş kardeşler,
önceden sorsalar boynumu büker OLMADI HİÇ OLMADI,evet kardeşlerim oldu ama şu saydığın özelliklerin hepsine sahib bi kardeşim OLMADI derdim...Ama Elhamdulillah oldu kardeşler...
Kim olduğunu sorsalar susarım...
Çünkü isterim ki kardeşimin sevgisi RABBİMLE ARAMDA GİZLİ BİR SADAKA OLARAK KALSIN...

Ne yaptın kulum derse Rahman....
Ey Rabbim biliyorum ki hiç bir şeyim yok sana arz edebileceğim ancak İŞTE KARDEŞİMİN SEVGİSİ,KARDEŞİME DUYDUĞUM KATIŞIKSIZ,SADECE SENİN İÇİN SEVDİĞİM KARDEŞİMİN SEVGİSİ....diyeceğim bi kardeşim var elhamdulillah....
(Rabbim pişman etmesin!)

Peki ya sizin?
Sizde kim soruusuna değil kardeşler,nasıl ve neden sevdiğiniz sorusuna cevap verin olmaz mı?
uftadem

uftadem

FORM AKTİVASYON PUANI : 35

CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Empty
MesajKonu: Geri: CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC??????   CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC?????? Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:10 pm

Sad

CAN KARDESİNİZ OLDUMU SİZİN HİC??????
1 sayfadaki 1 sayfası